No 26. līdz 28.augustam, Ventspilī norisinājās WAKO turnīrs – “Latvia Open 2022”

2022.gada 26-28.augustā Ventspils Olimpiskajā centrā norisinājās atklātais Latvijas čempionāts kikboksā. Turnīrs šogad pulcēja 272 sportistus no 29 klubiem, pārstāvot 6 valstis: Latviju, Lietuvu, Poliju, Ukrainu, Spāniju. Atklātais Latvijas čempionāts kikboksā iekļāva Kick-light, Light-contact, Full-contact, Low kick un K-1 disciplīnas.

Mūsu sporta klubu, Latvijas Tekvon-do Centrālo skolu (LTCS) pārstāvēja 3 sportisti un visi startēja Light-contact disciplīnā.

Sasniegtais rezultāts: 1 zelta un 2 sudraba medaļas.

Tāpat kā pagajušā gadā, Matvejs Elksnins izcīnīja zeltu vecuma grupā  13-15 gadi, svara kategorijā virs 69kg. Matvejs jau otro reizi kļuva par Latvijas kikboksa meistarsacīkšu uzvarētāju. Apsveicam Matveju ar pārliecinošu uzvaru!

Sudraba medaļu starp meitenēm izcīnīja Paula Vanaga, kura startēja junioru vecuma grupā 16-18 gadi un svara kategorijā līdz 60kg. Varam atzīmēt to, ka šīs bija Paulas pirmās sacensības kikboksā.

Otru sudraba medaļu komandai izcīnīja Marks Aļeksejevs, kurš piedalījās 13-15 gadu vecuma grupā un svara kategorijā līdz 52kg.

Apsveicam kluba LTCS sportistus ar izcīnītajām medaļām, kā arī trenerus Vjačeslavu Semenkovu un Armandu Šļaru par sportistu sagatavošanu!

Liels paldies sacensību organizatoriem par labu turnīra organizēšanu!